wie is wie

coördinatrice
Ilse Van der Veken
ilse.vanderveken@eatvzw.be
02 274 54 41

adjunct-coördinatrice
Veerle Magnus
veerle.magnus@eatvzw.be
02 274 54 42

boekhouding/it
Gunther Wyns
gunther.wyns@eatvzw.be
02 274 54 46

jobcoach
Jelle De Temmerman
jelle.de.temmerman@eatvzw.be
0472 92 00 36

trajectbegeleidster
Julie Janssen
julie.janssen@eatvzw.be
0484 72 88 64

eenheidsverantwoordelijke
Francis De Conynck
francis.de.conynck@eatvzw.be
02 274 54 47

operationeel verantwoordelijke
Sonja Bellon
sonja.bellon@eatvzw.be
02 274 54 40

operationeel verantwoordelijke
Pieter Verlinden
pieter.verlinden@eatvzw.be
02 274 54 40

eenheidsverantwoordelijke
Francis De Conynck
francis.de.conynck@eatvzw.be
02 507 92 59

operationeel verantwoordelijke
Stefan Droogmans
stefan.droogmans@eatvzw.be
02 507 92 59

assistent
Banani Santra
banani.santra@eatvzw.be
02 507 92 59

eenheidsverantwoordelijke
Hein Elfering
hein.elfering@eatvzw.be
0488 88 06 96

operationeel verantwoordelijke
Dalila Choujaa
dalila.choujaa@eatvzw.be
0488 88 06 96

eenheidsverantwoordelijke
Hein Elfering
hein.elfering@eatvzw.be
0488 88 09 66

operationeel verantwoordelijke



assistent
Ekaterine Charekashvili
ekaterine.charekashvili@eatvzw.be
0488 88 09 66

raad van bestuur

voorzitter
Gerdi Logghe

bestuurder
Pierre-Joseph Vanheghen

bestuurder
Karlien Winnelinckx

bestuurder
Pieter Vanheuverzwijn

bestuurder
Dirk Peeters

bestuurder
Bie Bosmans

bestuurder
Hugo Vander Elst

bestuurder
Maarten Denys

eat_logo_website
eat vzw

vooruitgangstraat 331
1030 schaarbeek
02 274 54 41
info@eatvzw.be
btw be 0455.216.446

deel deze site via
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email